ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА ФОНДУ

Я дуже радий, що завдяки Міжнародній благодійній організації «Козацький фонд «Альбатрос» можу привернути більше уваги до питання благодійності. Сьогодні, у такий складний час, питання благодійності виходять на перше місце. Надання допомоги нашим військовим, пораненим бійцям і сім’ям загиблих, а також мешканцям проблемних регіонів, вкрай потрібне. Ми повинні усі об`єднатися на вирішення цих питань. Те, що ми робимо в рамках діяльності благодійного фонду зараз і в майбутньому дасть значний позитивний ефект для розвитку України, української нації і світу в цілому.

Маю надію, що кількість організацій, людей, які займаються благодійністю, буде зростати, що сьогодні ми більше стали звертати свої серця до проблем один-одного і суспільства в цілому, що біль за наше сьогодення і майбутнє наших дітей буде постійно перекликатись з бажанням змінити нашу країну на краще і це слугуватиме незгасимим стимулом робити добрі діла, допомагати ближньому і своїми добрими ділами змінити світ на краще.

І саме для цього колектив однодумців створив цей Фонд, який своєю діяльністю несе позитивні зміни для нашої країни і її народу.

На закінчення свого привітання я хочу всім Вам побажати миру, спокою, здоров`я, любові, щастя, удачі.

Президент Фонду Бойко Юрій Іванович