Все заради перемоги! – Високосний 2016

Яка вигода для України від того, що 2016 рік є високосним роком?

Високо́сний рік (лат. bis sextus — «другий шостий»; давня українська назва — «переступний») — рік у юліанському та григоріанському календарях, кількість днів у якому становить 366 — на одну добу (зимовий день) більше, ніж у звичайному (невисокосному) році. У такий рік місяць лютий має не 28, а 29 днів. 29 лютого — так званий Касіянів день. Причиною його запровадження стало розуміння того факту, що повний оберт навколо Сонця Земля робить більше, ніж за 365 днів (точніше — за 365,24219 дні). Через це виникла необхідність зробити поправку, додавши ще один день — 29 лютого.

Астрономічне збільшення одного календарного року на один день в лютому місяці 2016 році дало народу України, а саме захисникам України, тільки в цей — 29-й день лютого місяця отримати додаткову підтримку від громадян Швеції і Литви, які по своїм загальнолюдським вчинкам і діям проявляють себе не як громадяни Швеції і Латвії, а виступають як істині громадяни – патріоти України.

29 лютого 2016 року МІЖНАРОДНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “КОЗАЦЬКИЙ
ФОНД “АЛЬБАТРОС” в котре отримала гуманітарну допомогу від наших побратимів Швеції і Латвії для захисників України.

Велика вдячність всій прогресивній спільноті яка відстоює незалежність, суверенітет і демократичний європейський розвиток України!

Правління МБО «Козацький фонд «Альбатрос»
і Президент Фонду Бойко Юрій Іванович