Все заради перемоги! – Лютий 2016

Ми приносим вибачення перед громадськістю, що ми із-за кропіткої роботи в нашому фонді і за обмаль часу на висвітлення нашої діяльності не в змозі вчасно висвітлювати всі ті події, які відбуваються по реалізації нашої програми «Все заради перемоги». Так чи інакше, ми прикладаємо максимум зусиль, щоб ця програма була дієздатна в наших тяжких умовах війни з російським агресором і бандами формувань на сході України. Для наших захисників — воїнів АТО, співробітників МВС, СБУ, службовців ДПСУ, ДФСУ, ветеранів Збройних Сил, МВС, СБУ, ДПСУ, ДФСУ, учасників бойових дій, ветеранів і членів їхніх сімей,  осіб які покинули окуповану територію ДНР і ЛНР, мало захищених верств населення, дітей з вадами здоров’я ми постійно отримуємо гуманітарну допомогу від наших побратимів українців і громадян з країн західної Європи.

Сама кропітка наша робота полягає в тому, щоб надіслану нам гуманітарна допомогу розподілити по потребі кожному хто в такій допомозі потребує, а вірніше потребує в необхідних життєздатних засобах і засобах реабілітації.

Прес-центр МБО «Козацький фонд «Альбатрос»  

 

 

 

Яка вигода для України від того, що 2016 рік є високосним роком?

Високо́сний рік (лат. bis sextus — «другий шостий»; давня українська назва — «переступний») — рік у юліанському та григоріанському календарях, кількість днів у якому становить 366 — на одну добу (зимовий день) більше, ніж у звичайному (невисокосному) році. У такий рік місяць лютий має не 28, а 29 днів. 29 лютого — так званий Касіянів день. Причиною його запровадження стало розуміння того факту, що повний оберт навколо Сонця Земля робить більше, ніж за 365 днів (точніше — за 365,24219 дні). Через це виникла необхідність зробити поправку, додавши ще один день — 29 лютого.

Астрономічне збільшення одного календарного року на один день в лютому місяці 2016 році дало народу України, а саме захисникам України, тільки в цей — 29-й день лютого місяця отримати додаткову підтримку від громадян Швеції і Литви, які по своїм загальнолюдським вчинкам і діям проявляють себе не як громадяни Швеції і Латвії, а виступають як істині громадяни – патріоти України.

29 лютого 2016 року МІЖНАРОДНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “КОЗАЦЬКИЙ
ФОНД “АЛЬБАТРОС” в котре отримала гуманітарну допомогу від наших побратимів Швеції і Латвії для захисників України.

Велика вдячність всій прогресивній спільноті яка відстоює незалежність, суверенітет і демократичний європейський розвиток України!

Правління МБО «Козацький фонд «Альбатрос» 
і Президент Фонду Бойко Юрій Іванович

 

 

 

 

Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» за сприянням міського голови Сімашкевича М.Є., надала благодійну допомогу (медичні ліжка) Кам`янець-Подільській міській лікарні №1. Дякуємо нашим друзям Конгресу українців Латвії.

Слава Україні!

30 травня 2016 р.

Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», спільно з Благодійним фондом «Європейський міст» отримали гуманітарний вантаж, медичне обладнання, для передачі лікарням Київської області. Дякуємо нашим партнерам, Німецько-Українському фонду гуманітарної допомоги і розвитку «EURO BRIDGE».

Слава Україні!

28 квітня 2016 р.

Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», спільно з громадською організацією «Київське обласне об’єднання інвалідів «Відродження», Всеукраїнською Асоціацією сільських та селищних рад, надала благодійну допомогу, засоби догляду за хворими, лікарні с. Виблі, Чернігівської області. Дякуємо нашим партнерам, Конгресу українців Латвії.

Слава Україні!

28 квітня 2016 р.

Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» через своїх волонтерів в Миколаївській області, — ВГО «ЗТР «Солідарність», надала благодійну допомогу жителям села Лідіївка. Передано одяг, взуття, засоби догляду за хворими. Дуже дякуємо Конгресу українців Латвії за допомогу.

Слава Україні!

12 квітня 2016 р.

                           

МІЖНАРОДНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “КОЗАЦЬКИЙ ФОНД “АЛЬБАТРОС”, отриману гуманітарну допомогу від наших побратимів Конгресу українців Латвії, а саме: — дитячий одяг, взуття, іграшки, через своїх представників волонтерського руху в Миколаївській області, надала допомогу Доманівському дитячому центру дітей з вадами здоров’я та багатодітним родинам села Лідіївка.

Слава Україні!

24 березня 2016 р.

Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» висловлює щиру подяку Німецько-Українському фонду гуманітарної допомоги і розвитку «EURO BRIDGE» та персонально доктору Йозефу Шнайдеру, меру міста Радебоуль та німецькому народу за підтримку України та надану гуманітарну допомогу Обухівській центральній районній лікарні та КЗ КОР «Трипільська спеціальна загально освітня школа-інтернат I-II ступенів».

Слава Україні!

19 березня 2016 р.

Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» спільно з Благодійним фонд «Європейський міст» отримали гуманітарний вантаж для Обухівської центральної районної лікарні та дитячого будинку с. Трипілля, Обухівського р-ну, Київської області. Дякуємо нашим партнерам, німецько-українському фонду гуманітарної допомоги і розвитку «EURO BRIDGE».

Слава Україні!

14 березня 2016 р.

Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» спільно з всеукраїнським благодійним фондом «Святителя Миколая Чудотворця» передали подарунки підлітковому клубу «Мінський» Оболонського району м. Києва від школярів м.Рига. Спасибі нашим партнерам, Конгресу українців Латвії.

Слава Україні!

12 березня 2016 р.

МІЖНАРОДНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «АЛЬБАТРОС»

Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» передала благодійну допомогу (засоби догляду за хворими) для Клінічної лікарні № 15, Подільського району м. Києва. Гуманітарний вантаж отримано від Конгресу українців Латвії. Дякуємо нашим латишським друзям за допомогу!

Слава Україні!

 

 

 

 

МІЖНАРОДНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «АЛЬБАТРОC»
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд«Альбатрос» передала благодійну допомогу (засоби догляду за хворими) для медичних та соціальних закладів м. Одеси та Одеської області. Завдяки тісній співпраці з Благодійною організацією «Фонд» Шлях Єдності», яка знаходиться в м. Одеса, маємо можливість доставати гуманітарну допомогу до місця призначення. Дякуємо нашим друзям та партнерам Конгресу українців Латвії за гуманітарний вантаж. (Миколі Павлюку,Тетяні Лазді).

Слава Україні!

 

 

 

 

Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» передала гуманітарну допомогу ( засоби догляду за хворими), яку отримали від Конгресу українців Латвії, Бородянському будинку-інтернату для престарілих та інвалідів, Київської області.

Велика вдячність Миколі Павлюку, Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам. Поспішайте робити добрі справи!

Героям Слова!