Все за ради перемоги! – 2017

11 червня 2017 р.
Акція «Трошки для «Антошки» продовжується.
Сьогодні, Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», спільно з Київським міським автомотоклубом відправили до дитячого будинки в Краматорську «Антошка», візки, ходунки, ролатори, велосипеди та інше.
Дякуємо Конгресу українців Латвії, його керівнику Миколі Павлюку, нашим латиським друзям Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам за надану благодійну допомогу. Спасибі Rotary World Help, благодійному фонду «Суспільна Служба Українців Канади» за підтримку та допомогу.
Краще найменша допомога , ніж найбільше співчуття. Долучайтесь!!!!!

 


8 червня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», спільно з Громадською організацією «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» передали благодійну допомогу (ліжка функціональні медичні, інвалідні візки, милиці, ролатори, ходунки, вертикалізатори), яку отримала від Конгресу українців Латвії, для ветеранів АТО, що проживають у містах Буча, Ворзель та Ірпінь. Дякуємо Голові Конгресу українців Латвії Миколі Павлюку, нашим латиським друзям Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам за надану допомогу.
«Не стримуй добра потребуючому, коли рука твоя в силі зробити його»


30 травня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» передала благодійну допомогу (ліжка функціональні медичні), яку отримала від Конгресу українців Латвії, м. Бровари, для медично-санітарного підрозділу військової частини. Дякуємо Голові Конгресу українців Латвії Миколі Павлюку, нашим латиським друзям Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам за надану допомогу.


15 травня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», отримала черговий гуманітарний вантаж від Конгресу українців Латвії. (ліжка функціональні медичні, інвалідні коляски, ходунки, допоміжне медичне приладдя) Зазначені засоби будут передані лікарням, шпиталям, соціальним закладам. Щиро дякуємо Голові Конгресу Миколі Павлюку, нашим латиським друзям Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам за надану благодійну допомогу.


5 травня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» відправила благодійну допомогу Комунальному закладу Львівської обласної Ради «Львівський геріатричний пансіонат» (ліжка, інвалідні візки, ходунки, милиці, ролатори та інше), яку отримала від Конгресу українців Латвії. Дякуємо Голові Конгресу українців Латвії Миколі Павлюку, нашим латиським друзям Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам за надану допомогу.


5 травня 2017 р.
Акція «Трошки для «Антошки» продовжується. Сьогодні, Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», спільно з Київським міським автомотоклубом відправили до дитячого будинки в Краматорську «Антошка», іграшки, одяг, книжки, візки, ходунки та інше. Дякуємо Конгресу українців Латвії, його керівнику Миколі Павлюку, нашим латиським друзям Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам за надану благодійну допомогу. Спасибі Rotary World Help, благодійному фонду «Суспільна Служба Українців Канади» за підтримку та допомогу.


21 квітня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», спільно з Громадською організацією «Змінемо село разом», передала благодійну допомогу (інвалідні візки, ходунки, милиці, медичне приладдя) яку отримали від Конгресу українців Латвії, Музичанській амбулаторії ЗПСМ (загальної практики сімейної медицини), Києво-Святошинського району. Велика подяка Голові Конгресу українців Латвії Миколі Павлюку, нашим латиським друзям Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам.


11 квітня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» передала благодійну допомогу (медичні ліжка, інвалідні візки) яку отримали від Конгресу українців Латвії, Київській міській лікарні № 9. Велика подяка Голові Конгресу українців Латвії Миколі Павлюку, нашим латиським друзям Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам.


6 квітня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», спільно з Київським міським автомотоклубом організували доставку одягу, засобів догляду за хворими (інвалідні візки, ходунки, туалетні стільці, милиці, одяг) для будинку дитини «Антошка» м. Краматорськ. Гуманітарну допомогу надав Конгрес українців Латвії. Дякуємо нашим латиським друзям Миколі Павлюку, Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам за надану допомогу. Акція «Трошки для «Антошки» продовжується. Долучайтеся!


3 квітня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», спільно з Київським міським автомотоклубом (Президент Сергій Малик) організували доставку одягу, засобів догляду за хворими (інвалідні візки, ходунки, туалетні стільці, милиці) для будинку дитини «Антошка» м. Краматорськ. Виїзд сплановано на завтра. Фото звіти згодом. Дякуємо нашим латиським друзям Миколі Павлюку, Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам за надану благодійну допомогу.


3 квітня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», отримала черговий гуманітарний вантаж від Конгресу українців Латвії. (Ліжка медичні, інвалідні коляски, ролатори.) Зазначені засоби будут передані лікарням, шпиталям, соціальним закладам. Щиро дякуємо нашим латиським друзям Миколі Павлюку, Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам за надану благодійну допомогу.


18 березня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», отримала черговий гуманітарний вантаж від Конгресу українців Латвії. Розвантажуємо, порахуємо, підготуємося до передачі ти кому це потрібно. Дуже велике спасибі нашим латиським друзям Миколі Павлюку, Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам за надану благодійну допомогу.


18 березня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», спільно з Київським міським автомотоклубом (Президент Сергій Малик) організували доставку одягу, засобів гігієни для наших бійців в зоні АТО. Також сплановано провідати дитячі будинки в Краматорську, передати іграшки, одяг, книжки діткам. Дякуємо нашим латиським друзям Миколі Павлюку, Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам за надану благодійну допомогу. Спасибі Rotary World Help, благодійному фонду «Суспільна Служба Українців Канади» за підтримку та допомогу. Фото звіт про нашу спільну роботу покажемо згодом.


11 березня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», спільно з Благодійним фондом «Суспільна Служба Українців Канади», передала благодійну допомогу (медичне приладдя, засоби догляду за хворими, супутні товари медичного призначення), Маріупольській міській лікарні швидкої медичної допомоги, Донецької області. Все це відбулося завдяки допомозі Rotary World Help спільно Kyiv Rotary Multinational. Дуже дякуємо нашим партнерам.


11 березня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» передала гуманітарну допомогу (інвалідні візки, крісла для ходьби, ходунки, ліжка), яку отримали від Конгресу українців Латвії, Семенівській центральній районній лікарні, Полтавської області.. Висловлюємо глибоку вдячність і щиру подяку нашим латиським друзям Миколі Павлюку, Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам. Краще зробити одну добру справу, ніж сказати сто добрих слів.


7 лютого 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» отримала черговий гуманітарний вантаж від Конгресу українців Латвії. (засоби догляду за хворими, медичне приладдя та інше.) Щиро дякуємо нашим латиським друзям Миколі Павлюку, Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам. Якщо ти провів день у добрих справах, ввечері ти завжди будеш відчувати радість.


2 лютого 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» передала гуманітарну допомогу (дитячі візки, крісла для ходьби, ходунки, триколісний велосипед), яку отримали від Конгресу українців Латвії, комунальному закладу «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А.Матвієнко, Рівненська область. Висловлюємо глибоку вдячність і щиру подяку нашим латиським друзям Миколі Павлюку, Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам. Коли ви робите добро іншим, Ви в першу чергу робите добро собі.


1 лютого 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» спільно з Благодійним фондом «Суспільна Служба Українців Канади» передали благодійну допомогу (медичне приладдя, засоби догляду за хворими, супутні товари медичного призначення) Інституту травматології та ортопедії НАМН України. Все це відбулося завдяки допомозі донорів із Канади а також Rotary World Help спільно Kyiv Rotary Multinational. На презентації та передачі допомоги були присутні: посол Канади в Україні Роман Ващук, директор Інституту травматології та ортопедії НАМН України академік Георгій Гайко, головний лікар, доктор медичних наук, професор Сергій Герасименко, президент Благодійного фонду «Суспільна Служба Українців Канади» Роман Савицький, президент Міжнародної благодійної організації «Козацький фонд «Альбатрос» Юрій Бойко.


26 січня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» отримала гуманітарний вантаж з Канади. Два контейнери з медичним обладнання, засобами догляду за хворими, супутніми матеріалів до них, медичним м’яким інвентарем (простирадла, наволочки, підодіяльники). Вищевказане майно було пожертвувано організацією «Rotary World Help» у якості гуманітарної допомоги для лікарень, шпиталів, соціальних закладів України. Доставка вантажу в Україну здійснена за сприянням канадського благодійного фонду «Ukrainian Canadian Social Services». Велика подяка Роману Савицькому та його канадським друзям та партнерам.


24 січня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», в рамках договору про співпрацю, разом з Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад
передали гуманітарну допомогу, медичне приладдя, засоби догляду за хворими, яку отримали від Конгресу українців Латвії, в селище Сад, Сумської області, для лікарні та соціальних закладів. Дуже вдячні нашим латиським друзям Миколі Павлюку, Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам.
Благодійність приходить з розкритими долонями , її призначення — віддавати.


23 січня 2017 р.
Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», в рамках договору про співпрацю, разом з Благодійним фондом «Наш Край» передали гуманітарну допомогу, засоби догляду за хворими, яку отримали від Конгресу українців Латвії, в Талалаїський, Бахмачевський та Менський райони Чернігівської області, для забезпечення медичних та соціальних закладів. Висловлюємо вдячність і щиру подяку нашим латиським друзям Миколі Павлюку, Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам.
Благодійність — це місто, в будівництво якого кожна людська істота вносить свій камінь.