Про Організацію

1. Надання допомоги військовослужбовцям (сім’ям) Збройних сил України інших формувань, а також співробітникам МВС, СБУ, ДПСУ, які захищають територіальну цілісність та суверенітет держави в східних та південно-східних регіонах України.

2. Реабілітаційно-оздоровчого центру для перебування та лікування інвалідів, ветеранів, ліквідаторів ЧАЕС та малозахищених верств населення.

3.Створення будинків малютки, малих дитячих будинків виховання молоді, відродження та впровадження в життя історичних традицій .

4. Міжнародний розвиток, освіта, безпека і світ. Створення учбових центрів по підвищенню кваліфікації молоді та центрів працевлаштування.

5. Захист навколишнього середовища зелених насаджень, захист річок, озер і інших водних систем від забруднення.

 

6. Підтримка досліджень в області медицини і охорони здоров’я, охорони здоров’я матері і дитяти, запобігання спалахам захворювань

 

7. Зміцнення родинних стосунків і боротьба з алкоголізмом і наркоманією, навчання професійним навичкам людей з груп риски.

 

8. Боротьбі з СНІДОМ, вірусом Ебола, туберкульозом і малярією.

9. Допомога молодим людям, що знаходяться в складній життєвій ситуації, шляхом участі в якихось суспільних заходах, щоб таким чином знайти своє місце в суспільстві.