Історія фонду

Історія фонду бере свій початок у 1999 році. Саме тоді засновники,(офіцери запасу Прикордонних військ, СБУ, МВС, представники Козацтва України, молоді юристи) усвідомили, що частину своїх зусиль та життєвої енергії треба спрямовувати на благодійність, надаючи допомогу тим, хто її дійсно потребує.

Так, у березні 1999 року розпочав своє існування благодійний фонд, який очолив контр-адмірал запасу Командувач Морських сил Прикордонних військ України Щербина Володимир Олександрович. У керівництва фонду склалася чітка концепція та розуміння того, як отримати максимально позитивний ефект від діяльності організації. В результаті у 2002 році благодійний фонд отримав статус міжнародного.

Саме в цьому році було прийнято рішення про створення сайту, затверджено нову концепцію діяльності благодійного фонду та розпочато пошук джерел фінансування, які дозволили втілювати в життя проекти державного рівня.Шукаючи ефективні шляхи для впровадження позитивних перетворень в Україні, засновники фонду сформували коло перспективних завдань, відповідно до якого сьогодні і здійснюється діяльність. З 2009 року по теперішній час, фонд очолює капітан 1 рангу запасу колишній Командувач Морської охорони Прикордонних військ України Бойко Юрій Іванович, який перш за все, спрямовує свою діяльність на поліпшення життєвого рівня та емоційного стану українських громадян. На думку співробітників фонду, покращення матеріального положення людей та зміни у їх світосприйнятті дозволять усунути причини більшості соціальних проблем, розкрити внутрішній потенціал українців і направити суспільство на розвиток перспективних сьогодні сфер діяльності. Адже це — майбутнє нашої країни і наших дітей!

Засновниками було прийнято рішення зосередити зусилля фонду на соціальних проблемах. Однак керівництво фонду планує не зупинятися на досягнутому і далі нарощувати масштаби глобальних благодійних акцій.

Сьогодні фонд розширює свою партнерську базу і запрошує всі нові компанії для участі у масштабних благодійних проектах. Останнім часом великі підприємці в усьому світі усвідомили необхідність брати участь у вирішенні нагальних соціальних проблем. Не став винятком і український бізнес, який зараз активно включається в розробку благодійних програм та фінансування актуальних сьогодні сфер. Така тенденція, на думку співробітників фонду, вже у найближчому майбутньому обов’язково призведе до позитивних соціальних трансформацій.