Важливе

Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», далі – ФОНД, заснована Установчими зборами 05.02.1999 року. (Нова редакція статуту із змінами зареєстрована 02.12.2016 р.) На сьогодні, ФОНД має свої представництва у більшості областей України, Латвії, Канаді.
Для виконання статутних завдань, ФОНД співпрацює з широким колом громадських організацій та державних установ, українськими діаспорами Латвії, Канади, Німеччини, Франції, Угорщини, Чехії, США, Польщі, Австралії.
Для виконання статутних завдань, ФОНД співпрацює з широким колом громадських організацій та державних установ. Метою нашої діяльності є підтримка неурядових ініціатив по розбудові Громадянського Суспільства. Ми надаємо широку допомогу нужденним по усій Україні. ФОНД Опікується розвитком дітей, та надає підтримку медичним установам. Також ми забезпечуємо підтримку організаціям що протистоять зовнішній агресії.
Основним завданням фонду є розробка та реалізація благодійних програм по реабілітації і оздоровленню учасників бойових дій, інвалідів та ветеранів збройних сил, прикордонної служби та інших військових формувань, ліквідаторів ЧАЕС та мало захищених верств населення. А також, провадження програм по військово-патріотичному вихованню молоді в історичних традиціях українського козацтва.
На сьогодні ФОНД надав благодійну допомогу більше 5 тисяч осіб, частково профінансовано реставрацію 2 церков у Вінницькій та Миколаївській областях, надано допомогу по придбанню обладнання 3 молодіжним козацько-патріотичним клубам у м. Полтаві, м. Черкасах та Хмельницькій області.
З 2015 року ФОНД почав інтенсивно працювати з українськими діаспорами в Латвії, Німеччині, Канаді. На сьогоднішній день отримано 18 вантажів від громадської організації «Конгрес українців Латвії», 5 вантажів від Німецько-Українського фонду гуманітарної допомоги і розвитку «EURO BRIDGE», 1 вантаж від Німецько-білоруського благодійного товариства «Європа без кордонів», 5 вантажів від Благодійної організації «Rotary World Help», Канадського благодійного фонду «Ukrainian Canadian Social Services».
Загальна вага прийнятих вантажів складає понад 115000 кг. (засоби догляду за хворими, медичне обладнання та матеріали, засоби медичної гігієни, медичний одяг, меблі, одяг та взуття та інше). Прийнято та передано Ірпінській загальноосвітній школі № 13 два автобуси (VDL BOVA Futura FHD 15.439, Mercedes-Benz – Sprinter 313 CDI)
ФОНД надав благодійну допомогу більш як 55 медичним, соціальним закладам, дитячим реабілітаційним центрам, центрам по реабілітації учасників бойових дій, членам сімей учасників АТО.