Географія проєктів

Благодійний фонд має статус міжнародного, що дає нам можливість працювати з глобальними питаннями, які стосуються життєдіяльності всієї нашої планети. З часом ми плануємо залучати до наших проектів нових міжнародних партнерів, які в значній мірі збагатять наш благодійний досвід, а також розширять проекти фонду новими ідеями та можливостями.

Однак, враховуючи той факт, що благодійний фонд створений на території України, тут розташований його адміністративний центр, а засновники й менеджмент фонду є громадянами цієї країни, безумовно, перевага віддається українським проектам.

Крім цього, ми віддаємо переважне право сприяння практичному здійсненню загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, спрямованих на поліпшення соціально-економічного становища військовослужбовців, співробітників МВС, СБУ, Прикордонних військ, Митниць та податкової інспекції, ветеранів Збройних Сил, МВС, СБУ, Прикордонних військ, Митниць та податкової інспекції і членів їхніх сімей, сприяння соціальній реабілітації осіб, які потребують піклування;

На даний час ми відкриті для прийому проектних заявок від громадян з будь-якої області України. Більше того — навіть якщо Ви з якихось причин перебуваєте за межами нашої країни, то все одно зможете отримати грант за умови, що реалізація Вашого проекту планується на території України.

Головна місія нашого благодійного фонду — є надання фінансової, матеріальної, моральної та іншої благодійної допомоги тим, хто її потребує, створення передумов для масштабних глобальних позитивних перетворень на території України.

Якщо у Вас є цікаві ідеї, надсилайте нам їх на звичайну або ж електронну пошту фонду, адреси яких вказані на сторінці Контакти. Ми розглядаємо всі без винятку пропозиції і робимо все задля того, щоб кожен з проектів був гідно реалізований.