Допомога

Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос», надалі МБОКФ «Альбатрос», зареєстрована Міністерством юстиції України (свідоцтво № 0211), головна мета організації, надання благодійної допомоги тим хто її потребує.

Основні цілі діяльності МБОКФ «Альбатрос» це поліпшення соціального стану населення, захисту їх прав шляхом впровадження програм освітніх, культурних, спортивних, медичних, оздоровчих, профілактичних, всебічного поліпшення матеріального становища.

Звертаємося до Вас з проханням підтримати нашу діяльність та надати благо­дійну фінансову допомогу.

Зазначені кошти будуть задіяні для проведення благодійних заходів, допомоги Вашим працівникам, відповідно до статуту МБОКФ «Альбатрос».

Сподіваємось на Ваше розуміння і допомогу.

Реквізити для благодійної допомоги

 

Адресна допомога

Адресна допомога — це одна з пріоритетних програм фонду МБО «Козацький фонд «Альбатрос» яка спрямована на підтримку конкретних людей, які потребують допомоги тут і зараз.
Предметом діяльності ФОНДУ є поліпшення матеріального та соціального становища набувачів благодійної допомоги.
Пріоритет у наданні адресної благодійної та гуманітарної допомоги віддається фінансуванню системних рішень, які усувають причини соціально-побутових проблем у громадян і суспільстві.

Ми допомагаємо тим, хто зіткнувся з ситуацією, що вимагає точкового втручання та допомоги ззовні.

Заявки приймаються від осіб, які не займаються підприємництвом, а також від неприбуткових юридичних організацій, благодійних організацій та територіальних громад.

Бенефіціари — набувачі благодійної допомоги мають право заздалегідь надавати до Правління МБО «Козацький фонд «Альбатрос» «Заявку – Потреби» в наданні благодійної допомоги з переліком необхідних товарів та матеріально-технічних засобів.

Значення терміну «Бенефіціар»
Бенефіціар — набувач благодійної допомоги (фізична особа, неприбуткова організація або територіальна громада), що одержує допомогу від одного чи кількох благодійників для досягнення цілей, визначених цим Законом.
Бенефіціарами благодійних організацій можуть бути також будь-які юридичні особи, що
одержують допомогу для досягнення цілей, визначених Законом України Про благодійну діяльність та благодійні організації.

Реквізити для благодійної допомоги