Діяльність

Все заради перемоги! – 15 Листопада 2016 року

Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» передала гуманітарну допомогу ( засоби догляду за хворими), яку отримали від Конгресу українців Латвії, Бородянському будинку-інтернату для престарілих та інвалідів, Київської області. Велика вдячність Миколі Павлюку, Тетяні Лазді, Модрісу Брієдісу та його шведським партнерам. Поспішайте робити добрі справи!

 

Все заради перемоги! – Осінь 2016

Міжнародна Благодійна Організація «Альбатрос» Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» передала благодійну допомогу (засоби догляду за хворими) для медичних та соціальних закладів м. Одеси та Одеської області. Завдяки тісній співпраці з Благодійною організацією «Фонд» Шлях Єдності», яка знаходиться в м. Одеса, маємо можливість доставати гуманітарну допомогу.

 

 

Все заради перемоги! – Літо 2016

Міжнародна Благодійна Організація «Альбатрос» Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» передала благодійну допомогу (засоби догляду за хворими) для Клінічної лікарні № 15, Подільського району м. Києва. Гуманітарний вантаж отримано від Конгресу українців Латвії. Дякуємо нашим латишським друзям за допомогу! Слава Україні!

 

 

Все заради перемоги! – Весна 2016

Міжнародна Благодійна Організація «Альбатрос» 30 травня 2016 р. Міжнародна благодійна організація «Козацький фонд «Альбатрос» за сприянням міського голови Сімашкевича М.Є., надала благодійну допомогу (медичні ліжка) Кам`янець-Подільській міській лікарні №1. Дякуємо нашим друзям Конгресу українців Латвії. Слава Україні!   Міжнародна Благодійна Організація «Альбатрос» 28 квітня 2016 р.

 

Все заради перемоги! – Лютий 2016

Ми просимо пробачення перед громадськістю, що  ми із-за кропіткої роботи в нашому фонді і за обмаль часу на висвітлення нашої діяльності не в змозі вчасно висвітлювати всі ті події, які відбуваються по реалізації нашої програми «Все заради перемоги». Так чи інакше, ми прикладаємо максимум зусиль, щоб ця програма була дієздатна в наших тяжких умовах війни з російським агресором і бандами формувань на сході України.

 

 

Все заради перемоги! – Високосний 2016

Яка вигода для України від того, що 2016 рік є високосним роком? Високо́сний рік (лат. bis sextus — «другий шостий»; давня українська назва — «переступний») — рік у юліанському та григоріанському календарях, кількість днів у якому становить 366.

 

 

Все заради перемоги! – Жовтень 2015

Все заради перемоги Жага до перемоги, в захисті рідної землі і держави від окупаційних військ Росії та сепаратиських банд-формувань є реальною дією кожного громадянина України. Слова «патріотизм» та «допомога» — це не пусті звуки. Сьогодні вся Україна намагається підтримати наших вояків та громадян які постраждали від військової агресії. Започаткована Міжнародним благодійним фондом «Козацький фонд «Альбатрос».

 

 

 

Все заради перемоги! – Серпень 2015

Все заради перемоги! Основним завданням Міжнародної благодійної організації «Козацький фонд «Альбатрос» є розробка та реалізація благодійних програм по реабілітації і оздоровленню військовослужбовців Збройних Сил, співробітників МВС, СБУ, службовців ДПСУ, ДФСУ, ветеранів Збройних Сил, МВС, СБУ, ДПСУ, ДФСУ, учасників бойових дій, ветеранів і членів їхніх сімей,  мало захищених верств населення.