Вітаємо жінок України зі святом 8 березня!

У світлий радісний день 8 березня Міжнародний благодійний «Козацький фонд «Альбатрос», вітає жінок України з цим святом. Любов’ю жінки тримається світ, а українська доброчинна Мати – це Богиня духу нашого народу, незламна, нескорена ніким.

Її величність на сьогодні може сперечатися з історичними постатями. Як цілющої води черпають гостинців її, Матері, наші воїни в бліндажах, шпиталях, на кордоні, світлом свого серця наша українська мати голубить кожного із них.

Привітною посмішкою, люблячим поглядом проводжає при налаштуванні на роботу. Вагомим словом підтримає при прийнятті доленосних рішень. Ненька Україна, жінка-мати – світочі нашого життя.

Старі люди казали: «Не кожна квітка розкривається перед Сонцем, коли воно сходить, але кожна відкривається у свій час». Не буває так, щоб всі плоди на дереві дозрівали водночас, так і наше життя поступово прийде у нормальне русло.

Хай жінка-мати зі своїми дітьми, як ніжна гліцинія розквітне в Криму, як чудовий терен та пахуча троянда на Донбасі, Луганщині, як мальва в степах України, як пролісок в Карпатських горах та на Волині.

Ніжності, любові, материнства дорогі наші. Хай свята Ікона Вишгородської Богоматері захищає вас і дітей ваших.

 

З повагою, Щербина Таїса Сергіївна – член правління МБО «Козацького фонду «Альбатрос».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *